Cześć!

Cieszymy się, że trafiliście do nas!

Skoro tu jesteście, pewnie podobają Wam się nasze prace.

Podczas pracy staramy się być dyskretni, szukając naturalnych, niepozowanych kadrów, które pozwolą oddać emocje i atmosferę tego dnia.

Dołożymy wszelkich starań by ten wspaniały dla Was dzień został uwieczniony na najwyższym poziomie.

Tworzymy filmy ślubne, które są na tyle długie, żeby pokazać wszystko, co najważniejsze w dniu ślubu, ale też na tyle krótkie, by często do nich wracać i z łatwością pokazywać znajomym i rodzinie.

To już przeszłość – dwu, trzy a nawet sześcio godzinne filmy ze Ślubu odeszły w zapomnienie… Jeżeli zależy Wam na wciskaniu przycisku replay na pilocie przy oglądaniu Waszego filmu Ślubnego, a nie wrzucenie go w ciemne zakątki szafy z nadzieją, że nikt nigdy już go nie zobaczy to… dobrze trafiliście.

Rejestrujemy Waszą radość, uśmiechy, łzy szczęścia bliskich, Wasze spojrzenia pełne miłości czy reakcje gości, opowiadamy historię a nie ingerujemy w przebieg wydarzeń tak, że nasza obecność nie jest dla Was i Waszych bliskich krępująca.

Niesamowitą plastykę obrazu na filmie uzyskujemy dzięki sprzętowi DSLR i jakości FullHD/4k, a dzięki skrupulatnej obróbce materiału, otrzymujecie świetną pamiątkę która tworzy od początku do końca nie nudzącą się historię.

Nasza oferta jest tak naprawdę dla każdego. Każde z Was znajdzie u nas coś dla siebie, będziecie mieć możliwość skomponowania własnego pakietu, jeśli nasze propozycje nie spełnią w 100% Waszych oczekiwań. Dlatego nie obawiajcie się i pytajcie o co tylko chcecie, z przyjemnością pomożemy Wam dobrać ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb, a jednocześnie najbardziej korzystną.

Podziel się z innymi :)